Category

Handel

Kreatywna sztuka tworzenia albumów powraca i jest bardziej popularna niż kiedykolwiek.


Pamiętam, jak 16 lat temu, w wieku 13 lat, kiedy to wyjechałem z ojczyzny, by mieszkać w Paryżu i dostałem mnóstwo „pożegnalnych” prezentów, takich jak notatniki, albumy, dzienniki i czasopisma, które dokumentują moją podróż i tworzą pamiątki po ulubionych miejscach, chwilach i ludziach. Bilet do Disneylandu, bilet na wieżę Eiffla, mój pierwszy bilet z metra, zdjęcia i pocztówki zostały pocięte i wklejone do albumów wraz z małą anegdotą z dnia.
Obecnie przeżycia z życia codziennego są rejestrowane tylko w cyberprzestrzeni. Nie wysyłam już kartek pocztowych z nowych krajów, które odwiedzam, po tym jak zastąpiono je zdjęciami na portalach społecznościowych i miejscem dla przyjaciół i rodzin do ich komentowania. Już nie jestem podekscytowany otwarciem koperty po tym, jak moje zdjęcia zostały opracowane w lokalnym studiu fotograficznym lub drukarni, nie wiedząc do końca, jak będą wyglądać. Przed erą cyfrową było to zaledwie 20 zdjęć; teraz wykonujemy trzy takie same zdjęcia (na wypadek gdyby nie zostało zrobione poprawnie za pierwszym razem) i w końcu otrzymujemy setki zdjęć, które w rezultacie musimy załadować do komputera, aby znaleźć te najlepsze do wgrania do albumów na portalu społecznościowym.

Marihuana jest czy nie jest gotowa, ale wchodzi do powszechnego obiegu. Do kwietnia 2018 r. 29 państw zalegalizowało marihuanę medyczną, a dziewięć państw dało zielone światło dla rekreacyjnych zastosowań marihuany. Przewiduje się, że Kanada również zalegalizuje konopie indyjskie tego lata.
I zapomnijmy o starych stereotypach: nie mówimy już o tak zwanych buntownikach palących w piwnicach rodziców. Ponieważ marihuana cieszy się coraz większą popularnością, przekształciła się w pełnoprawny przemysł oferujący m.in. oleje, balsamy i środki spożywcze.
Wiesz, co to oznacza, prawda? Wszystkie te produkty wymagają opakowania.

Czasami szukamy wszędzie, aż do momentu, gdy zaczynamy wariować. Wtedy w rzeczywistości potrzebujemy czegoś, co zawsze mamy pod ręką. Codzienna rzeczywistość sprawia, że odrywamy się od użytecznego i praktycznego sensu, który wnoszą. I to właśnie nam się najczęściej zdarza z opakowaniami kartonowymi. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do tego, że widzimy je wszędzie, że nie zwracamy uwagi na ich praktyczność. Widzimy je w sklepach, supermarketach, firmach przeprowadzkowych, magazynach itp.

Jeśli regularnie odwiedzają Cię goście, musisz posiadać księgę pamiątkową, w której mogą rejestrować swoją obecność. Może się wydawać, że nie jest to ważna sprawa, ale taka rzecz może mieć duży wpływ na wydajność firmy, a także przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa. Nie wiesz, co mamy na myśli? Dlatego w biurze potrzebna jest księga pamiątkowa.