Category

Zdrowie i Uroda

Możesz czuć się zdenerwowany kontaktując się z psychoterapeutą. Ten niepokój jest zupełnie normalny. Ale odwaga, by przezwyciężyć ten niepokój i zadzwonić, jest pierwszym krokiem w procesie poprawy samopoczucia. Samo opracowanie planu połączenia i trzymanie się go może przynieść ulgę i skierować cię na bardziej pozytywną drogę.
psychoterapeuci rozumieją, jak trudno jest nawiązać pierwszy kontakt. Pierwsza rozmowa jest dla Ciebie czymś nowym, ale jest to coś, co regularnie wykonują. Pozostaw wiadomość z imieniem i nazwiskiem, numerem kontaktowym i uzasadnieniem połączenia. Wystarczy tylko powiedzieć, że jesteś zainteresowany szerszą psychoterapią. Gdy Twój telefon zostanie odebrany, poprowadzą krótką rozmowę, aby lepiej zorientować się, czego potrzebujesz, czy są w stanie pomóc i kiedy możesz umówić się na wizytę.
Być może będziesz kuszony do skorzystania z pierwszego dostępnego terminu. Poświęć kilka minut, aby się zastanowić, zanim to zrobisz.

Rozmaite występujące u ciężarnej choroby, infekcje oraz dolegliwości mogą sprawić, że ciąża nie będzie przebiegała prawidłowo. Wówczas zagrożone może być nie tylko zdrowie matki, ale również płodu. W przypadku symptomów mających charakter patologiczny, konieczne jest zawiadomienie lekarza, który pomoże uporać się z ryzykiem poronienia.