Dlaczego w biurze potrzebna jest księga pamiątkowa?

Jeśli regularnie odwiedzają Cię goście, musisz posiadać księgę pamiątkową, w której mogą rejestrować swoją obecność. Może się wydawać, że nie jest to ważna sprawa, ale taka rzecz może mieć duży wpływ na wydajność firmy, a także przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa. Nie wiesz, co mamy na myśli? Dlatego w biurze potrzebna jest księga pamiątkowa.

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Zapewnienie pracownikom i gościom bezpieczeństwa w razie pożaru jest niezwykle ważne, a księga pamiątkowa może w tym pomóc.
Jeśli alarm pożarowy uruchomi się i trzeba ewakuować budynek, powinieneś mieć możliwość wywołania każdego, kto mógł być w budynku. Jest to naprawdę możliwe tylko poprzez rejestrowanie, kiedy odwiedzający przychodzą i odchodzą. Dzięki temu szybko widzisz, kto powinien, a kto nie powinien tam być. Pomoże to zachować zgodność z przepisami przeciwpożarowymi w miejscu pracy.

Śledzenie urządzeń

Jeśli odwiedzający korzysta z określonego sprzętu podczas wizyty, zarówno na miejscu, jak i poza nim, księga pamiątkowa – http://www.kartymenu.pl/ może pomóc w prowadzeniu rejestru tego, kto co wypożyczył. Następnie wiesz, co każda osoba powinna zwrócić, aby można było ją zaznaczyć, upewniając się, że rozliczyła się z całego sprzętu.

Pozostawianie opinii o firmie

Niektóre firmy mają księgę pamiątkową na biurku lub na stoliku do kawy, dzięki czemu klienci mogą zostawić recenzje swoich usług lub produktów – podobnie jak w hotelach.
To może być świetny sposób na uzyskanie informacji zwrotnej od klientów, a jeśli opinie są pozytywne, to wygląda to dobrze, gdy inni goście się wpisują. I szczerze mówiąc, nikt nie zostawi złej opinii – zaoszczędzą ją na opinie online!

Lepsze bezpieczeństwo.

Podobnie jak w przypadku poprawy bezpieczeństwa przeciwpożarowego, posiadanie księgi pamiątkowej może również przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa pracy. Prowadzenie rejestru wszystkich osób, które powinny być w budynku lub w biurze, może pomóc szybko zidentyfikować, czy jest tam ktoś, kto nie powinien być. Jest to bardziej korzystne w przypadku większych budynków, gdzie nie jest oczywiste, czy ktoś jest pracownikiem, czy nie.

Planowanie i odniesienie

Jeśli prowadzisz rejestr wszystkich odwiedzających, masz stały punkt odniesienia, kogo widziałeś i kiedy.

Może to być niezwykle przydatne przy planowaniu przyszłych spotkań lub przy zgłaszaniu tego, z kim rozmawialiśmy, czy to na rozmowach kwalifikacyjnych, spotkaniach z klientami, czy po prostu o czymkolwiek innym.

Produkty księgi pamiątkowa


Mamy do wyboru różne księgi pamiątkowe, dzięki którym można zwiększyć efektywność, bezpieczeństwo i ochronę swojej działalności. Mamy książki o różnych rozmiarach, w zależności od tego, ile chcesz wypełnić, które są również dostarczane z karnetami dla gości. Posiadamy również księgi pamiątkowe, zarówno twarde, jak i miękkie.

Zostaw komentarz